سرفه کردن آموزشگاه تعمیرات telegram برگزاری

سرفه کردن: آموزشگاه تعمیرات telegram برگزاری امکانات کانال همراه تخصصی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شویم/ مهار آزمون سخت خواهد بود ، سرمربی مراکش

اروه رنار می‌گوید حضور در جام جهانی جهت مراکش افتخار بزرگی است و می‌خواهند فردا این مهمانی بزرگ را تا جایی که می‌توانند مراسم خوش حالی بگیرند.

باید برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شویم/ مهار آزمون سخت خواهد بود ، سرمربی مراکش

سرمربی مراکش: باید برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شویم/ مهار آزمون سخت خواهد بود

عبارات مهم : ایران

اروه رنار می گوید حضور در جام جهانی جهت مراکش افتخار بزرگی است و می خواهند فردا این مهمانی بزرگ را تا جایی که می توانند مراسم خوش حالی بگیرند.

به گزارش ایسنا، اروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر کشور عزیزمان ایران حاضر شد و اظهار کرد: جهت ما افتخاری است که در این جام حضور داریم. خوشحالم که در این نشست همراه با کاپیتان تیمم حضور یافتم.

باید برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شویم/ مهار آزمون سخت خواهد بود ، سرمربی مراکش

او ادامه داد: بسیاری از طرفداران مراکش فردا در استادیوم حاضر خواهند بود تا از تیم ما حمایت کنند. این افتخاری جهت فوتبال مراکش و آن ها خواهد بود. امیدواریم بتوانیم تا جایی که امکان دارد این مهمانی بزرگ را مراسم خوش حالی بگیریم.

سرمربی مراکش راجع به باخت یکی از دو تیم کشور عزیزمان ایران و مراکش در دیدار فردا گفت: این پاسخ خیلی راحت خواهد بود. در رتبه بندی فیفا هر سه تیم اسپانیا، پرتغال و کشور عزیزمان ایران بالاتر از ما قرار دارند. ما خودمان را جهت مسابقه با کشور عزیزمان ایران آماده کرده ایم. همچنین آماده تقابل با اسپانیا و پرتغال نیز هستیم. دیدار با کشور عزیزمان ایران فرقی با مصاف با پرتغال و اسپانیا ندارد و ما باید با قدرت در هر سه دیدار به میدان برویم. امتیاز هر کدام از این دیدارها سه امتیاز خواهد بود و فرقی با هم نخواهد داشت.

اروه رنار می‌گوید حضور در جام جهانی جهت مراکش افتخار بزرگی است و می‌خواهند فردا این مهمانی بزرگ را تا جایی که می‌توانند مراسم خوش حالی بگیرند.

رنار اضافه کرد: مهم این است که بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و تا جایی که می توانیم تلاش کنیم. زمانی که شما رقیبی همانند اسپانیا داشته باشید، کار را جهت شما سخت می کند ولی ما نیز بازیکنان خوبی داریم. جهت ما مورد نیاز است که تمام تلاش خود را در مرحله گروهی به کار بگیریم.

وی راجع به مدیریت کردن تیمش در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: من کارم را ۲۰ سال پیش شروع کردم. زمانی که آخرین بار مراکش توانسته بود به جام جهانی افزایش کند در گروه چهارم و همراه با فرانسه حضور داشت. من سال ها کار کردم و می دانم که گاهی اوقات تلاش ما با پیروزی همراه است و گاهی اوقات نیز شکست خواهیم خورد. این واقعیت فوتبال هست. زمانی که ما توانستیم مجوز حضور در جام جهانی روسیه را بگیریم خوشحال بودیم و حالا باید از لحظاتی که در اینجا حضور داریم لذت ببریم. نباید فشار زیادی را احساس کنیم و مدیریت کردن آن بر عهده همه خواهد بود.

رنار راجع به عملکرد ضعیف تیمش در آخرین بازی دوستانه و عوض کردن استراتژی اظهار کرد: در نیمه دوم به آن هایی بازی دادیم که زیاد جهت تیم ما بازی نکرده بودند. آن بازیکنان نتوانستند از فرصتی که به آن ها داده شده است استفاده مطلوبی را ببرند. بازیکنانم حداکثر تلاش خود را نکردند و به آن ها یادآوری کردم که جهت حضوری قدرتمند در جام جهانی تمام بازیکنان نقشی برابر دارند. ۵ دقیقه بازی در جام جهانی ممکن است کم باشد ولی بااهمیت ترین ۵ دقیقه عمر هر بازیکنی خواهد بود. من این نکات را به آن ها یادآوری کردم. همچنین به آن ها گفتم باید انگیزه کافی داشته باشند و با تمرکز زیاد پا به میدان مسابقه بگذارند. ما سه هفته با هم هستیم و گاهی ناامیدی پیش می آید که این شرایط جهت همه تیم ها هست. ما باید روی این مساله کار کنیم و منتظر فرصتی جهت استفاده مناسب باشیم. شاید بسیاری از بازیکنان از نیمکت نشینی خوشحال نباشند ولی باید روحیه خود را حفظ کنند و جهت هر لحظه ای آماده باشند.

باید برابر کشور عزیزمان ایران پیروز شویم/ مهار آزمون سخت خواهد بود ، سرمربی مراکش

سرمربی حریف کشور عزیزمان ایران راجع به حمایت از تیمش و همچنین مهار سردار آزمون گفت: بله من خبر های مختلفی اطراف حمایت از تیمم دیده ام و به آن ها افتخار می کنم. افتخار می کنم که بازیکنان خوبی در تیمم دارم. ما نخستین بار نیست که قرار است برابر تیمی بازی کنیم. به هر حال آزمون مهاجم تیم حریف است و ما باید او را مهار کنیم. متوقف کردن او سخت خواهد بود. علی رغم تجربه نه چندان زیاد ما در جام جهانی، بازی های بزرگ زیادی را برگزار کردیم و می دانیم که چگونه باید در این بازی ها موفق بود و چگونه با مهاجمان بزرگی چون سردار آزمون مواجه شویم.

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | سرمربی | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | جام جهانی | سردار آزمون | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz