سرفه کردن آموزشگاه تعمیرات telegram برگزاری

سرفه کردن: آموزشگاه تعمیرات telegram برگزاری امکانات کانال همراه تخصصی

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف به جنایت دروغین جهت فرار از کمپ

 مرد معتاد جهت خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

اعتراف به جنایت دروغین جهت فرار از کمپ

عبارات مهم : ایران

مرد معتاد جهت خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

به گزارش جام جم، اوایل مرداد امسال مردی معتاد به یکی از کلانتری های پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و مدعی شد در جریان درگیری با دختری جوان، او را با انگیزه دزدی گوشی تلفن همراهش کشته و جسدش را در یکی از باغ های فرحزاد دفن کرده است.

همزمان با ادعای این مرد و تشکیل پرونده قضایی در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران و با دستور بازپرس مرادی، ماموران به محل دفن دختر جوان اعزام شدندکه معلوم شد در آن مکان و اطراف آنجا جسدی دفن نشده هست. این در حالی بود که بررسی ها نشان می دهد حتی در زمانی که مرد معتاد مدعی است مرتکب جنایت شده، گم شدن هیچ دختر جوانی به کلانتری های پایتخت کشور عزیزمان ایران گزارش نشده است.

اعتراف به جنایت دروغین جهت فرار از کمپ

همین سرنخ کافی بود که ماموران اطمینان یابند او دست به سناریوپردازی دروغین زده است.

با دستور بازپرس جنایی تحقیقات از متهم در شعبه دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد تا این که دو روز پیش متهم سکوت خود را شکست و راجع به انگیزه اش از طراحی این سناریوی دروغین به پلیس گفت: من به عنوان راننده کمکی اتوبوس در تبریز کار می کنم. چند سال بود معتاد شده است و شیشه مصرف می کردم. چند بار خانواده ام مرا جهت ترک اعتیاد به کمپ انتقال یافته کرده و در آنجا خوابیدن شدم. آخرین باری که در کمپ خوابیدن شدم، مسئولان آنجا خیلی مرا کتک زده و شکنجه می دادند. از این وضع خسته شده است بودم و نمی دانستم باید چه کار کنم.

 مرد معتاد جهت خلاصی از شکنجه درکمپ ترک اعتیاد، با سناریوی دروغین وانمود کرده بود دختری را کشته و دفن کرده است.

وی افزود: جهت فرار از دست مسئولان شکنجه گر کمپ، تصمیم گرفتم به دروغ به آنها بگویم من مرتکب قتل شده است ام تا از دست آنها خلاص شوم. چند روزی روی تصمیمی که گرفته بودم فکر کردم تا این که روز آخر، تصمیم به اجرای نقشه ام گرفتم. اول ماجرای قتل دروغین را به چند نفراز افراد معتاد که با آنها در کمپ دوست بودم، بازگو کردم ولی آنها باورشان نشد و حرف هایم را باورنکردند و حتی به آن می خندیدند. آخر یک شب بالای سر یکی از افراد معتاد رفتم و گفتم حالا که حرف هایم را قبول نمی کنی تو را هم می کشم. او خیلی ترسیده بود و از دستم فرار کرد و ماجرا را به مسئولان کمپ گفت. همین تکنیک کافی بود مسئولان کمپ باور کنند، ماجرا صحت دارد. آنها مرا به پلیس معرفی کردند. من هم به دروغ ماجرای جنایت را مطرح کردم. حتی ماموران را به باغ های فرحزاد بردم، ولی هر چه جست وجو کردند جسدی در کار نبود. نمی خواستم دروغ بگویم، ولی به خاطر خلاصی از کمپ دروغ گفتم.

با تحقیقات از این مرد، جهت او قرار قانونی صادر شد.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | شکنجه | معتاد | اعتراف | مسئولان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz