سرفه کردن آموزشگاه تعمیرات telegram برگزاری

سرفه کردن: آموزشگاه تعمیرات telegram برگزاری امکانات کانال همراه تخصصی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ورود 2 سامانه بارشی به کشور

شدت بارش در بخش هایی از غرب و جنوب غرب کشور در استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان و شمال خوزستان خواهد بود. 

ورود 2 سامانه بارشی به کشور

ورود 2 سامانه بارشی به کشور

عبارات مهم : خوزستان

شدت بارش در بخش هایی از غرب و جنوب غرب کشور در استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان و شمال خوزستان خواهد بود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی از ورود دو سامانه بارشی طی امروز و فردا به کشور خبر داد که بخش های متفاوت کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، در مورد آینده نگری اوضاع هوای کشور در روزهای پیش رو اظهار کرد: تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی بیانگر استقرار سامانه بارشی فعالی در شرق دریای مدیترانه است که امواج آن طی سه روز آینده کشورمان را تحت تاثیر قرار می دهند.

ورود 2 سامانه بارشی به کشور

وی افزود: بر این اساس امروز در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس، جنوب ، بخش هایی از جنوب غرب، نواحی مرکزی، شرق، شمال شرق و دامنه های جنوبی البرز ابرناکی، بارش پراکنده گاهی با وزش باد آینده نگری می شود که در بعضی نقاط جنوب غرب ، جنوب و دامنه های زاگرس گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی همراه خواهد بود و در مناظق سردسیر شمال غرب و ارتفاعات زاگرس بارش به صورت برف آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور گفت: شدت بارش در بخش هایی از غرب و جنوب غرب کشور در استان های ایلام، کرمانشاه، لرستان و شمال خوزستان خواهد بود.

شدت بارش در بخش هایی از غرب و جنوب غرب کشور در استان‌های ایلام، کرمانشاه، لرستان و شمال خوزستان خواهد بود. 

وظیفه با اشاره به اینکه روز شنبه سامانه بارشی دیگری از نیمه غربی وارد کشور خواهد شد افزود: بارش در نیمه غربی و بخش هایی از جنوب کشور شدت یافتن خواهد شد. طی این روز بارش در کرمانشاه، نیمه شمالی و شرق خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی چهارمحال و بختیاری، شمال بوشهر، نیمه غربی فارس، جنوب لرستان، جنوب کردستان، شمال استان مرکزی، قزوین، جنوب گیلان و شمال البرز و پایتخت کشور عزیزمان ایران شدت بیشتری خواهد داشت.

وی همچنین گفت: روز شنبه سواحل خوزستان، بوشهر، چابهار به باعث وزش باد شدید مواج خواهد شد و در نیمه شرقی کشور و دامنه های جنوبی البرز گاهی وزش باد شدید آینده نگری می شود و بعضی مناطق جنوب غرب و جنوب کشور رعد و برق خواهد داشت. بارش در ارتفاعات البرز و ارتفاعات زاگرس به صورت برف آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی کشور در مورد اوضاع هوا در روز یکشنبه نیز اظهار کرد: روز یکشنبه بارش به نیمه شرقی کشور نیز کشیده خواهد شد و در اغلب مناطق کشور بارش خواهیم داشت. در این روز در نیمه جنوبی کشور بارش نسبت به سایر مناطق شدت بیشتری خواهد داشت.

ورود 2 سامانه بارشی به کشور

واژه های کلیدی: خوزستان | هواشناسی | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz